Menu Zamknij

Warszawa, Kazimierz i Roztocze

 • CZAS TRWANIA: 8 dni
 • PROPONOWANY ŚRODEK TRANSPORTU: samolot, dojazd własny, pociąg
 • DOJAZD DO MIEJSC DESTYNACJI: samochód prywatny, transfery prywatne z kierowcą, wynajem samochodu

  Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
  Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.

  Warszawa to dynamiczna metropolia w środkowej Europie oraz stolica Polski. Miasto boleśnie doświadczone podczas II wojny światowej jest aktualnie jednym z najprężniej rozwijających się ośrodków w Europie. Podczas odkrywania stolicy Polski punktami obowiązkowymi wizyty jest 700letnia starówka, która została zrekonstruowana po II wojnie światowej m.in. z pomocą obrazów Canaletta, zamek królewski, będący siedzibą władców polski od XVI wieku oraz Muzea-Powstania Warszawskiego i POLIN. Po dwóch dniach spędzonych w Warszawie, wyruszycie do niezwykłej krainy charakteryzującej się największą ilością dni słonecznych w roku oraz stężeniem jodu porównywalnym tylko z miejscowościami nad morskimi – zapraszamy na Roztocze, po drodze odwiedzicie jedno jednego z najbardziej klimatycznych miasteczek w Polsce – Kamierz Dolny.

  Dzień 1: Przylot do Warszawy. Na lotnisku będzie czekał na Ciebie kierowca, który zawiezie Cię do wybranego hotelu. 

  Dzień 2:Po śniadaniu spotkacie się z Waszym prywatnym przewodnikiem, z którym wyruszycie na odkrywanie Warszawy. Odwiedzicie zabytkową starówkę, która jest wpisana na listę UNESCO, zwiedzicie Zamek Królewski oraz przespacerujecie się traktem królewskim, który doprowadzi Was do Parku Łazienkowskiego gdzie zwiedzicie słynny pałac na wodzie oraz pomnik Chopina. Z naszym przewodnikiem będziecie też mieć okazję odwiedzić mniej turystyczne miejsca i poznać Warszawę z perspektywy jej mieszkańca.

  Dzień 3: Dzisiaj będziecie kontynuować zwiedzanie Warszawy we własnym zakresie, zgodnie z naszymi rekomendacjami, warto wybrać się do Muzeum Powstania Warszawskiego oraz na spacer bulwarem wiślanym. Jeśli podróżujecie z dziećmi koniecznie pojedźcie do Centrum Nauki Kopernik-jest to świetne miejsce edukacyjne dla najmłodszych, zapewniamy że rodzice też będą bawić się doskonale. 

  Dzień 4: Dzisiaj zostaniecie odebrani przez prywatnego kierowcę (bądź wynajętym samochodem), wybierzecie się do jednej z najbardziej widowiskowych jednak wciąż mało odkrytych krain geograficznych w Polsce-na Roztocze. Po drodze zachęcamy Was do kilkugodzinnego postoju w Kazimierzu Dolnym-jest to niesłychanie sielankowe miasteczko z bardzo urokliwą starówką-miasto jest domem dla wielu polskich artystów i malarzy. W godzinach wieczornych dotrzecie do Hotelu „Szumy Park&SPA”, gdzie spędzicie najbliższe trzy dni. 

  Dzień 5&6: Najbliższe dwa dni wykorzystajcie na relaks. Jeśli cenicie sobie aktywny sposób spędzania czasu to warto wypożyczyć rowery i wybrać się na całodzienną wycieczkę do Roztoczańskiego Parku Narodowego. Pamiętajcie, że Wasz hotel znajduje się bezpośrednio przy ścieżce dydaktycznej „Nad Tanwią” gdzie można podziwiać kaskady regularnych wodospadów. Wieczorem skorzystajcie z zabiegów relaksujących w hotelowym SPA. 

  Dzień 7: Dzisiaj czeka Was wycieczka do Zamościa, określanego mianem „Peły Renesansu” bądź Padwą północy. Zwiedzicie piękną starówkę wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO, twierdzę oraz jedną z największych polskich świątyń XVII wieku-kościół pw. Zwiastowania NMP. Po południu wrócicie do hotelu, gdzie spędzicie ostatnią noc przed wylotem z Polski. 

  Dzień 8: Powrót do Warszawy (bądź innego miasta w Polsce, z którego czeka Was lot powrotny do Polski).