Menu Zamknij

Tatry z lotu ptaka

 • CZAS TRWANIA: 4 dni
 • PROPONOWANY ŚRODEK TRANSPORTU: samolot, dojazd własny 
 • DOJAZD DO MIEJSC DESTYNACJI: samochód prywatny, transfery prywatne z kierowcą, wynajem samochodu

  Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
  Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.

  Poznaj piękno najwyższych polski gór! Lot widokowy helikopterem nad Tatrami to doskonała okazja by połączyć luksusowy pobyt w szałasach pasterskich na łonie natury ze zwiedzaniem najwyższego pasma Karpat! Z jednej strony emocjonujące zwiedzanie z powietrza, a z drugiej wypoczynek u podnóża Tatr i relaks w tamtejszych termach.    

  Dzień 1. Przylot do Krakowa i transfer prywatny do apartamentu na Polanie Szymoszkowej w Bukowinie Tatrzańskiej.

  Dzień 2. Z lądowiska w Bukowinie Tatrzańskiej udasz się na godzinne zwiedzanie śmigłowcem mijając najwyższe tatrzańskie szczyty po polskiej i słowackiej stronie, czyli Rysy oraz Gerlach. Przelatując obok kolejki linowej na Tatrzańską Łomnicę i zataczając pętlę poznasz pasmo Tatr z każdej strony. Resztę dnia możesz spędzić na łonie natury w swoim apartamencie znajdującym się na tatrzańskiej polanie, jednocześnie poznając smaki tamtejszej kuchni serwowanej przez pobliską karczmę regionalną.

  Dzień 3.Będąc w rejonie Tatrzańskiego Parku Narodowego warto udać się na górskie szlaki, jest ich pod dostatkiem w okolicy Twojego „szałasu” i każdy znajdzie ten, który będzie odpowiadał pod kątem poziomu trudności i długości. W promieniu 2 kilometrów znajdują się również termy Bukovina, gdzie możesz skorzystać z zabiegów SPA i zaznać kąpieli w wodach termalnych. Dobrym pomysłem będzie też odwiedzenie stolicy polskich Tatr, czyli Zakopanem.

  Dzień 4. Transfer na lotnisko i wylot z Krakowa.